Интернет-магазин ШумАвто
Харьков, ул. Плехановская 147 СТО MG17 Харьков ул. Малогончаровская , 17
057-78-151-78, shumauto@gmail.com
Интернет-магазин ШумАвто
Харьков, ул. Плехановская 147 СТО MG17 Харьков ул. Малогончаровская , 17
057-78-151-78, shumauto@gmail.com

Установка амортизаторов Bilstein на Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – це надійний і не дорогий автомобіль, простий в обслуговуванні.

 

При належному й дбайливому догляді та періодичному якісному обслуговуванні на СТО він може довго служити власникові. Тим більше, що запасні части для Daewoo Lanos пропонують також й імениті виробники-постачальники світового автопрому.

Наприклад, підвіску можна відремонтувати амортизаторами від ThyssenKrupp Bilstein GmbH. Для Daewoo Lanos BILSTEIN пропонує амортизатори ОЕ-стандарту, як «оливні» – серія BILSTEIN B2, так і «газові» – серія BILSTEIN B4. Навіть є надпотужні однотрубні амортизатори серії BILSTEIN B6 для спортивної манери водіння.

Звичайно, власники ланосів вибирають амортизатори серії BILSTEIN В4. І правильно роблять, бо в порівнянні з рідними – «оливними» (в народі ще кажуть «масляними»), амортизатори BILSTEIN В4 двохтрубної газооливної конструкції забезпечують кращу стабільність демпфуючих характеристик.

Такі характеристики виникають внаслідок попередження виникнення ефекту «спінення» гідравлічної рідини (оливи) за рахунок створення в амортизаторі газового тиску. Це покращує як якість керування, так і маневрування автомобілем.

Майстри знають, що підвіску Daewoo Lanos створено на базі підвіски Оpel Kadet, тому часто покладаються на свій досвід і монтують амортизатори, не заглядаючи ні в інструкції автовиробника, ні в інструкції виробника запчастини. Здавалося б, що там складного? Але є особливості, на які потрібно обов’язково зважати.

Як правильно встановити амортизатори BILSTEIN B4 на Daewoo Lanos

Одразу відзначимо, що з передніми амортизаторами (Bilstein 21-030413) все насправді просто, отож досвідчений майстер не зможе їх встановити неправильно, хіба що навмисне. А от із задніми амортизаторами (Bilstein 19-019956) часто навіть досвідчені май-стри роблять помилку, внаслідок якої виникає «стук амортизаторів» у задній осі. Типова скарга власника авто: «демфує, але чути стукіт»

Таке трапляється з двох причин:

1. Майстер встановлює амортизатор Bilstein 19-019956 з оригінальним монтажним кріпленням замість того, аби монтувати монтажним комплектом, що його постачає Bilstein разом зі своїми амортизаторами. Є таке правило:

- якщо постачальник запчастини в комплект до неї вкладає ще й монтажні деталі, то їх необхідно встановити разом із цією запчастиною;

- якщо монтажні деталі в комплекті відсутні, тоді можна встановити запчастину з оригінальними деталями (стосується також і захисних комплектів).

2. При встановленні амортизатора з монтажним кріпленням із комплекту Bilstein 19-019956 майстри часто занадто перетискають монтажні шайби (див. фото №1 та фото №3). Внаслідок такого надмірно докладеного зусилля і з’являється стукіт. Правильне фіксування проілюстроване на фото №2 та фото №4.

Простий спосіб контролювати і переконатись, що монтажні шайби не перетиснуті, це взяти й поміряти все, як зображено на фото №5. Від поверхні гайки до монтажного кінця має залишитись не більше 20 мм. Звичка майстрів завжди із більшим зусиллям затискати ці місця й призводить до стуків. До речі, остаточно затискати (затягувати) кріплення необхідно тільки тоді, як автомобіль вже відпустили з підйомника. Коли авто вже стоїть на колесах, тоді всі його деталі та з’єднання перебувають у стані звичайного для них навантаження від власної ваги автомобіля!

Легко підібрати амортизатори для конкретної модель можна в он-лайн каталозі: www.bilstein.de

А замовляти запчастини краще через офіційного BILSTEIN дистриб’ютора в Україні:www.shumauto.com.ua

Інформація надана Представництвом «ІХР Україна»
www.ihr-automotive.ua

 

Просмотров: 3833

Дата: Четверг, 17 Июля 2014