Part number:
Поиск авто...
4ce0ec9f8be7f6e1b7e8e1cd16aed19a.jpeg
dee848f21e9f6f78338e777858bce7b0.jpeg
35a13f40bea05ddf405046339dd00511.jpeg
bbb6c526192ee1f3a4ea370ea4dc814a.jpeg

Амортизатори і стійки

1372знайдено продуктів

Автомобільні амортизатори (каяба) KYB (Kayaba), KONI, Monroe, Sachs, Boge, Hitachi (Tokico), Profit, PMC.

Елементи підвіски (стійки, втулки стабілізаторів, наконечники, кульові опори), пружини CS-Germany, K-FLEX (Kayaba), Suplex
У нашому магазині Ви можете купити ТІЛЬКИ амортизатори, офіційно ввезені в Україну! Гарантія на амортизатори, куплені в нашому інтернет-магазині щонайменше півроку або 70000км пробігу (дивлячись що настане раніше), за умови встановлення амортизаторів на СТО, яке дасть замовлення наряд з мокрою печаткою

Амортизатори не розкіш, а засіб комфорту та безпеки.


Як часто дбаючи про дрібниці, ми забуваємо про головне, про надійність та безпеку. Будь-який автоаматор хоч раз у житті стояв перед вибором, де купити якісні та надійні амортизатори. Для тих, хто хоче впевненої поведінки свого автомобіля в поворотах та комфорту пересування, інтернет-магазин ШумАвто готовий запропонувати широкий асортимент амортизаторів: амортизатори як на іномарки, так і амортизатори на вітчизняні автомобілі та доставку практично до будь-якого міста України. Наші амортизатори стануть запорукою комфортного водіння та безпеки на дорозі!

Раніше, для того щоб купити амортизатори, доводилося витрачати величезну кількість часу, їхати в магазин "Амортизатори" або на авторинок. Тепер купити амортизатори полегшало. Амортизатори можна легко та зручно замовити у нашому інтернет-магазині https://shumauto.com.ua/ua/, що пропонує найширший асортимент амортизаторів на імпортні та вітчизняні авто за дуже приємними цінами. Доставка амортизаторів практично в будь-яке місто України: Київ, Донецьк, Запоріжжя та ін. Великий вибір різних виробників та моделей. Група досвідчених фахівців підкаже які амортизатори потрібні саме вам і як зробити правильний вибір у цьому, здавалося б, нелегкому питанні.

На сайті представлений далеко не повний асортимент амортизаторів. Якщо не знайшли моделі Вашого авто або тип амортизатора, залиште своє замовлення через форму зв'язку або по телефону. Ми завжди допоможемо у виборі та проконсультуємо.

Увага!!! Тут наведено інформацію про прокачування амортизаторів перед їх установкою, щоб уникнути поломок.