Part number:
Поиск авто...
4ce0ec9f8be7f6e1b7e8e1cd16aed19a.jpeg
dee848f21e9f6f78338e777858bce7b0.jpeg
35a13f40bea05ddf405046339dd00511.jpeg
bbb6c526192ee1f3a4ea370ea4dc814a.jpeg

Шумоізоляція авто

46знайдено продуктів

Шумоізоляція автомобіля

Відсутність шуму в авто є одним з найважливіших критеріїв якості машини. Авто виробники можуть заощадити як шум. Для підвищення комфорту керування авто варто купити шумоізоляцію Харків.

Різниця шумоізоляції та віброізоляції

Віброізоляцію використовують у місцях особливо схильних до вібрації таких як ДВС, арки коліс і нижню частину кузова. Віброізоляцію часто також використовують при шумінні дверей як додатковий шар. Шумоізоляція служить захистом від зовнішніх шумів, які найбільше і доставляють дискомфорт. Шумоізоляція автомобіля впливає на безпеку водіння, водій за кермом шумованого авто довше втомлюється і при цьому шумівка авто робить кузов машини зборів.

Матеріали для шумки можна розділити на 4 типи:

  • Шумопоглиначі;
  • Звукоізолюючі матеріали;
  • Віброізолюючі матеріали;
  • Прокладні матеріали.

 Купити шумку найкраще у перевірених продавців таких як https://shumauto.com.ua/. Знешумити авто можна на фірмовому СТО https://shumauto.com.ua/. Шумоізоляція автомобіля підвищить рівень комфорту, прибирає шуми, зроблені оточенням, дощем. Шуми та скрипи кузова та мінімальні люфти теж підуть.

Здавалося б, найпростіше рішення повністю ізолювати салон від зовнішніх шумів. Але повна шумоізоляція салону автомобіля неможлива, та й не потрібна, тому що водій повинен чути звукові сигнали автомобілів, що обганяють, звук роботи двигуна свого автомобіля та інші зовнішні шуми, необхідні для орієнтування та оцінки дорожньої обстановки. Завдання шумоізоляції – знизити шум у півтора-два рази, що забезпечить комфорт та водночас не ускладнить керування автомобілем. Також шумоізоляція допомагає позбавитися різних дратівливих скрипів і «цвіркунів» оббивки та пластикових деталей салону. Ще один великий плюс - навіть штатна аудіосистема після проведення шумоізоляції автомобіля починає звучати набагато краще, ніж раніше.

Після шумоізоляції ваш автомобіль стане набагато захищенішим від неприємного шуму. І в ньому ви і ваші близькі почуватиметеся впевнено та спокійно, що дозволить повною мірою насолодитися поїздкою та зберегти здоров'я. Також велике значення у зниженні рівня шумів грає справність амортизаторів та інших елементів підвіски автомобіля.

Велика різноманітність представлених на нашому сайті вібро- та шумоізоляційних матеріалів дозволить вибрати варіант шумоізоляції, що підходить саме вам. Всі перелічені матеріали є самоклеючими. Робоча температура від -40 до +60°С. Матеріали на основі бутилкаучуку, крім віброізоляції, виконують і антикорозійну функцію. Матеріали наносяться на суху, чисту, знежирену поверхню і ретельно прикочуються валиком. При робочій температурі нижче 10 ° С матеріали перед нанесенням необхідно витримати при кімнатній температурі не менше 12 годин або підігрівати при укладанні будівельним феном.