Part number:
Поиск авто...
4ce0ec9f8be7f6e1b7e8e1cd16aed19a.jpeg
dee848f21e9f6f78338e777858bce7b0.jpeg
35a13f40bea05ddf405046339dd00511.jpeg
bbb6c526192ee1f3a4ea370ea4dc814a.jpeg

Як відрізнити оригінальний амортизатор від підробки

Придбання неякісної продукції не тільки загрожує зниженням експлуатаційних характеристик деталі, але і може просто бути небезпечним для життя!

Амортизатори каяба в експлуатації на наших дорогах показали себе як одні з кращих за всіма параметрами. Якісні, перевірені і надійні вони користуються колосальним попитом, що і стало причиною частої підробки саме цього бренду. Шахраї підробляють продукцію цього бренду будь то амортизатор ланос передній масляний kyb або дорогі амортизатори для великих позашляховиків.

Щоб не бути обдуреним в першу чергу варто звернути увагу на ціну. Оригінальні стійки каяба не можуть стояти дуже дешево. Якщо постачальник товару запевняє Вас що його ціна настільки низька бо він бере оптом і безпосередньо у офіційних дилерів, то з великою часткою ймовірності Вас обманюють. Офіційний дилер стежити за ціною на свою продукцію на ринку і навпаки не дозволить подібного.

Другий найважливіший фактор це наявність чеку. Всі оригінальні запчастини містять чек в якому продавець ставить дату покупки. Якщо ви вирішили купити амортизатори каяба то варто це робити тільки на перевірених майданчиках.

Далі важливо звернути увагу на упаковку. Оригінальні запчастини упаковуються в щільний високоякісний картон з печаткою і запечатані металевими скобами. Упаковка каяби містить наклейку з штрих-кодом, артикулом і країною виробником.

Останній але найважливіший показник якості це якість виконання самої стійки kyb. Амортизатор даного бренду завжди має рівні, акуратні шви і рівномірне забарвлення на відміну від підробок. На всіх товарах даного бренду витіснене клеймо компанії:

  • Номер в каталозі;

 

  • Логотип;

 

  • Країна виробник.

 

 

Якщо Ви вирішили купити амортизатори каяба то варто купувати цей товар тільки в перевірених і надійних магазинах таких як shumavto і партнери.