Part number:
Поиск авто...
4ce0ec9f8be7f6e1b7e8e1cd16aed19a.jpeg
dee848f21e9f6f78338e777858bce7b0.jpeg
35a13f40bea05ddf405046339dd00511.jpeg
bbb6c526192ee1f3a4ea370ea4dc814a.jpeg

ТО

от
до

Бренд

55знайдено продуктів

Технічне обслуговування автомобіля.

Будь-яке авто вважається технічно неймовірно складним пристроєм, будь-то легкове, легковантажних або вантажне авто. Автомобіль на дорогах загального користування повинен відповідати певним технічним вимогам, щоб уникнути небезпеки для інших учасників руху і пішоходів. Для усунення технічних несправностей, підтримки агрегатних систем в належному вигляді проводитися регулярне техобслуговування. В першу чергу змінюються всі витратні матеріали для ТО, масла, фільтри, гальмівні колодки. Купити автозапчастини Харків для ТО можна в інтернет-магазині https://shumauto.com.ua/.

Інтервал проведення планового ТО залежить від віку авто і технічних рекомендацій виробника. Будь-який автомагазин Харків скаже Вам що прийнято проводити техогляд кожні 10-15 тисяч кілометрів. Своєчасний огляд технічного засобу дозволить вчасно виявити несправності в усіх важливих вузлах вашого авто і сприяє довший термін експлуатації і самого авто і деталей.

 Види технічного огляду:

  1. Повсякденне. Кожен день перед тим як виїхати на дороги необхідно перевірити рівень масла в двигуні і оглянути шини на наявність пошкоджень.
  2. Перший техогляд. Для нових автомобілів придбаних без пробігу існує обов'язкова процедура першого і другого планового огляду.
  3. Сезонний огляд або регулярне ТО. Проводитися кожні 10-15 тис в залежності від пробігу або щовесни та щоосені перед входом в новий погодний сезон.
  4. Щорічне ТО проводитися в разі рідкісної експлуатації транспортного засобу. Бажано не перевищувати поріг в 20 тисяч кілометрів.

Види витратних матеріалів для Техогляду.

Купити автозапчастини Харків для технічного обслуговування вашого авто можна як відразу на Вашому СТО так і в магазині https://shumauto.com.ua/. Перед тим як купувати заздалегідь матеріали для ТО коштує загнати машину на СТО для перевірки всіх вузлів автомобіля. Але якщо ви вирішили підготуватися заздалегідь до техогляду то ось список витратних матеріалів придбавши які ви точно не прогадаєте:

  • фільтри: салону, паливний, повітряний;
  • гальмівні диски;
  • ремені: ГРМ, ролики і т.д .;
  • Масла: масло для ДВС, гідравлічні масла;
  • прокладки, сальники;
  • лампи ближнього і дальнього світла, стоп вогнів.

Запчастини Саманд для ТО завжди є в наявності в інтернет-магазині автозапчастин https://shumauto.com.ua/. У нас ви можете придбати все витратні матеріали для всіх моделей марки Iran Khodro.