Part number:
Поиск авто...
4ce0ec9f8be7f6e1b7e8e1cd16aed19a.jpeg
dee848f21e9f6f78338e777858bce7b0.jpeg
35a13f40bea05ddf405046339dd00511.jpeg
bbb6c526192ee1f3a4ea370ea4dc814a.jpeg

Свіча запалювання Denso

74знайдено продуктів

Високоякісні свічки запалювання Iridium Power, Iridium Tough, Super Ignition та Twin Tip виробництва японської корпорації Denso.


Компанія DENSO (Японія) встановлює стандарти у технології виробництва свічок запалювання з 1959 року, розробляючи всі типи свічок та виробляючи їх на власних заводах, сертифікованих за QS9000 та ISO9000. Стандартом компанії є формула "Нуль дефектів". Свічки Denso входять до стандартної комплектації багатьох нових моделей автомобілів деяких марок. Зокрема, Toyota багато років співпрацює саме із Denso.

Свічки запалення Denso, стандартні, платинові, іридієві та Twin Tip (TT), покривають практично весь діапазон застосувань, що постійно розширюється. Щоб забезпечити оптимальні робочі характеристики вашого двигуна, вибирайте для себе свічки запалювання Denso, які можна легко купити в нашому магазині.

Наведений нижче огляд буде корисним насамперед тим, хто... читати далі...
ніколи не використовував іридієві свічки запалювання. Чим відрізняються іридієві свічки запалювання компанії Denso від аналогів інших виробників?

Центральний електрод свічок запалення Denso нового покоління Iridium виготовлений із іридієвого сплаву. Іридій (Ir) – це твердий, міцний та стійкий до корозії рідкісноземельний метал. Це унікальний елемент, завдяки якому свічки Denso особливо довговічні та ефективні. Складний сплав іридію забезпечує підвищену надійність свічки. Такі свічки застосовуються навіть для гоночних моторів, тому що не тільки забезпечують стабільну роботу, а й дозволяють покращити характеристики розгону автомобіля на 0,3-0,5 секунд.

Іридієві свічки запалення Denso випускаються трьох типів – високоефективні Iridium Power, наддовговічні Iridium Tough та надвисокоефективні Super Ignition Power (SIP) (для бензинових двигунів останнього покоління).

Іридієві свічки DENSO IRIDIUM POWER дозволяють покращити характеристики двигуна. Ультратонкий центральний електрод свічки має діаметр лише 0,4 мм, що дозволяє на 25% зменшити вимоги до вхідної напруги. Водночас свічки запалення Denso збільшують потужність двигуна та скорочують час розгону. Традиційно, для підвищення характеристик займистості в камері згоряння двигуна, виробники збільшують відстань між електродами запалювання свічки, але при цьому для виникнення іскри потрібна більша напруга. Бічний електрод свічки Iridium Power відрізняється U-подібним профілем основи. Така будова свічки не тільки дозволяє покращити показання запалювання при низькій напрузі, але й забезпечує м'який старт двигуна навіть у мороз. Іридієві свічки Denso гарантують низький рівень шуму та скорочують витрати палива автомобіля на холостому ходу. Свічки Denso дбайливо ставляться до двигуна автомобіля. Якщо ви використовуєте іридієві свічки запалення від компанії Denso, потужність вашого автомобіля збільшується на 1,4%! В умовах жорсткої експлуатації, коли звичайні свічки запалювання просто «заливає» на високих обертах, свічки іридієві працюють без збоїв. Граничний сервісний інтервал заміни свічки Denso Iridium Power — сто тисяч кілометрів, хоча слід зазначити, що цей показник безпосередньо залежить від стилю водіння, умов експлуатації та самого автомобіля. Проте вони працюють і після закінчення зазначеного виробником граничного терміну служби.

На особливу увагу заслуговують іридієво-платинові свічки запалювання DENSO IRIDIUM TOUGH. Ця серія підходить для тих, хто висуває підвищені вимоги до тривалості служби свічки запалювання. Забезпечуючи такі ж чудові характеристики запалення, як і свічки серії Iridium Power, свічки Iridium Tough завдяки додатковому платиновому наконечнику на бічному заземлюючому електроді, особливо зносостійкі, що дуже важливо при роботі двигуна на зрідженому природному газі. Оскільки температура роботи двигуна на зрідженому газі набагато вища, ніж двигуна, що працює на бензині (газоповітряна суміш горить за більш високої температури).

Ірідієві свічки запалення DENSO SUPER IGNITION PLUGS (SIP) є новим поколінням високоефективних довговічних свічок запалювання з центральним іридієвим електродом діаметром 0,55 мм і бічним електродом у формі голки з платинового сплаву діаметром 0,7 мм. Що забезпечує найвищу ефективність свічки, чудове займання, високу динаміку та тривалий термін служби.

Попри живу помилку, іридієві свічки запалення Denso підходять і для старих моделей автомобілів, покращуючи їх характеристики.

Свічки Denso - це вибір на користь комфортного водіння та щадної експлуатації автомобіля. Купити їх за розумною ціною дуже легко у нашому магазині. Не знаєте які свічки вам потрібні? Телефонуйте, пишіть, ми завжди раді допомогти.

Онлайн каталог свечей DENSO

Еще один онлайн каталог DENSO