Part number:
Поиск авто...
4ce0ec9f8be7f6e1b7e8e1cd16aed19a.jpeg
dee848f21e9f6f78338e777858bce7b0.jpeg
35a13f40bea05ddf405046339dd00511.jpeg
bbb6c526192ee1f3a4ea370ea4dc814a.jpeg

ТО

от
до
0знайдено продуктів

Технічне обслуговування автомобіля.

 

Будь-яке авто вважається технічно неймовірно складним пристроєм, легковим, легковантажним або вантажним авто. Автомобіль на дорогах загального користування повинен відповідати певним технічним вимогам, щоб уникнути небезпеки для інших учасників руху та пішоходів. Для усунення технічних несправностей, підтримки агрегатних систем у належному вигляді проводитиметься регулярне техобслуговування. Насамперед змінюються всі витратні матеріали для ТО, олії, фільтри, гальмівні колодки. Купити автозапчастини Харків для ТО Skoda Octavia можна в інтернет-магазині https://shumauto.com.ua/.

 

Інтервал проведення планового ТО залежить від віку авто та технічних рекомендацій виробника. Будь-який автомагазин Харків скаже Вам, що прийнято проводити техогляд кожні 10-15 тисяч кілометрів. Своєчасний огляд технічного засобу дозволить вчасно виявити несправності у всіх важливих вузлах вашого авто та сприяє довшому терміну експлуатації самого авто та деталей.

 

Види технічного огляду:

 

 1. Повсякденне. Щодня перед тим як виїхати на дороги необхідно перевірити рівень масла у двигуні та оглянути шини на наявність ушкоджень.
 2. Перший техогляд. Для нових автомобілів, придбаних без пробігу, існує обов'язкова процедура першого і другого планового огляду.
  Сезонний огляд чи регулярне ТО. Проводиться кожні 10-15 тис в залежності від пробігу або кожної весни та восени перед входом у новий погодний сезон.
 3. Щорічне ТО проводитиметься у разі рідкісної експлуатації транспортного засобу. Бажано не перевищувати поріг 20 тисяч кілометрів.

 

Види витратних матеріалів Техогляду.

 

Купити автозапчастини Харків для технічного обслуговування вашого авто можна як одразу на Вашому СТО, так і в магазині https://shumauto.com.ua/. Перед тим як купувати заздалегідь матеріали для ТО, варто загнати машину на СТО для перевірки всіх вузлів автомобіля. Але якщо ви вирішили підготуватися заздалегідь до техогляду то ось список витратних матеріалів придбавши які ви точно не помилитеся:

 

 • фільтри: салону, паливний, повітряний;
 • гальмівні диски;
 • ремені: ГРМ, ролики тощо;
 • Олії: олія для ДВС, гідравлічні олії;
 • прокладки, сальники;
 • Лампи ближнього та далекого світла, стоп вогнів.

Запчастини Skoda Octavia для ТО завжди є в наявності в інтернет-магазині автозапчастин https://shumauto.com.ua/. У нас ви можете придбати всі витратні матеріали для всіх моделей марки Вольксваген.